Minął kolejny rok.

 

Był to szalony, dziwaczny rok.  Temu chyba nikt nie zaprzeczy. Takiego nigdy wcześniej nie przeżyliśmy. Dla wielu z nas był trudny, dla niektórych przyniósł wiele cierpienia i strat.

 

Ale daliśmy radę. Przetrwaliśmy i na tym musimy się skupić. Ja wiem, że to nie jest łatwe - tylko, że ciągła analiza tego co nas w życiu spotkało złego - nie wnosi nam kompletnie nic dobrego. A wręcz przeciwnie - zatrzymuje nas, dołuje oraz wywołuje przekonanie, że niczego nie możemy zmienić. Z takim przekonaniem nie zwojujemy  ani świata, ani własnego życia. Także postarajmy się przekierować nasze myślenie na te pozytywne aspekty. To nigdy nie zaszkodzi, a może zdziałać cuda. Nawet jeśli takie drobne.

 

Ja weszłam w ten rok bez huku, bez szaleństwa, bez fety. Sylwester spędziłam miło, spokojnie z mężem i dziećmi. Otwierając oczy 1 stycznia, nie odczułam żadnych zmian. Widok za oknem był taki sam, rzeczywistość także się nie zmieniła. Ot, taki zwyczajny pierwszy dzień stycznia.

 

Ale wiecie co... to jeszcze bardziej utwierdziło mnie w tym, że do realizacji planów, marzeń wcale nie jest potrzebny wyjątkowy moment. Taki moment prawie nigdy nie nadchodzi. Zawsze znajdzie się jakaś przeszkoda, niedogodność, coś przez co stwierdzimy, że nasze plany są aktualnie nieosiągalne. W zdecydowanej większości jednak są to tylko wymówki.

 

W tym roku chcę słuchać i realizować siebie bez szukania ciągłych wymówek. Tak po prostu. Iść za tym co czuję, zaufać sobie. Przestać "odkładać życie na potem". Tylko tyle i aż tyle.

 

Dlatego też, między innymi utworzyłam własny kanał na YouTube :

 

https://www.youtube.com/channel/UCe0fVmifSoeQiCiOBCQUlQQ

 

Nigdy wcześniej nie sądziłam, że będę nagrywać. Jeszcze do niedawna była to dla mnie czysta abstrakcja. A jednak robię to już kolejny miesiąc, czyniąc postępy z każdym nowym filmikiem. Przełamałam strach, swoje wewnętrzne bariery. Przynosi mi to olbrzymią satysfakcję.

 

A to dopiero początek, ja się dopiero rozkręcam! :-D

 

Mam plany, marzenia i ku nim zmierzam!

 

Z całego serca dziękuję Wam wszystkim za wszystkie ciepłe, budujące słowa, które od Was otrzymałam! Dziękuję, że mnie oglądacie, czytacie. Dziękuję, że jesteście!

 

Bez Was nie miało by to sensu!

 

To właśnie dzięki Wam, oraz dla Was robię to, co robię i przynosi mi to radość! :)

 

Szczęśliwego Nowego Roku!

 

Witaj Nowy Roku!

04 stycznia 2021

Ostatnie posty na blogu

WITAJ U ULI WUJCIÓW

BLOG

KONTAKT

FACEBOOK

POZNAJMY SIĘ

JAK POMAGAM

MENU
Copywright 2020 | Ula Wujciów
Designed by Loobinoo

Polityka prywatności