Na początek moi Drodzy myślę, że jestem Wam winna przeprosiny. Nie za to, że długo nie pisałam, ale za to, dlaczego nie pisałam.

Celem jaki przyświecał mi zakładając tego bloga, było motywowanie innych do dobrego życia pomimo przeszkód i ograniczeń. Tylko jak to robić, gdy nastaje moment, w którym widzisz tylko te przeszkody i nic poza tym?

 

Tak, moi Kochani ja także miewam takie chwile, w których czuje się bezsilna wobec moich ograniczeń. Momenty, kiedy zdają się one być tak ogromne, że przesłaniają mi obraz moich osiągnięć oraz wszystkiego, z czym radzę sobie doskonale. Czas, w którym wyrzucam sobie, że wszystko robię źle, że nic mi nie wychodzi, że jestem beznadziejna.

 

Zdaję sobie sprawę z tego, że każdy z Was ma czasem gorsze chwile, sama przecież kilka wpisów temu pisałam o upadkach. Ale to było dla mnie coś innego. Ponieważ, mówię wszystkim, że ograniczenia są tylko w naszych głowach, że z każdą przeszkodą można się uporać, a sama nie zawsze tak myślę. Dlatego czułam się strasznie nie w porządku wobec Was i długo nie mogłam się zdobyć na kolejny wpis. Wybaczcie.

Musiałam wygramolić się z gigantycznego doła w jaki wpadłam, poukładać sobie na nowo pewne kwestie w głowie, aby móc przyznać się Wam do tej nieszczerości.

 

Prawda jest taka, że wierzę i nigdy nie przestanę wierzyć w to, że kłody, które los nam rzuca pod nogi są do pokonania. Ale wiem też, że czasem nie unikniemy potknięcia się o te kłody i wypieprzymy się lądując twarzą w naszym wewnętrznym ohydnym błocie. I nie zawsze ludzie zechcą nam pomóc się podnieść. Zdarzy się nie raz i nie dwa, że niestety jeszcze nam dokopią i dodatkowo ochlapią nas tym błotem. I to my sami musimy znaleźć w sobie tę siłę, aby wstać, zmyć z siebie to błoto i iść dalej. A to jest czasem cholernie trudne.

 

Leżąc w tym bagnie czujemy się brudni, okropni, bezwartościowi. Wątpimy zarówno w siebie jak i w innych

 

Poszukując siły w gąszczu przeszkód

14 marca 2019

Ostatnie posty na blogu

WITAJ U ULI WUJCIÓW

BLOG

KONTAKT

FACEBOOK

POZNAJMY SIĘ

JAK POMAGAM

MENU
Copywright 2020 | Ula Wujciów
Designed by Loobinoo

Polityka prywatności