Moi Drodzy, razem z moją cudowną znajomą (dzięki której uwierzyłam, że moja misja ma sens) stworzyłyśmy genialny projekt. Nosi nazwę:

 

"Lubię w Tobie to, że..."
Sposób na bycie lepszym człowiekiem.
Stań się źródłem pozytywnych wibracji.

Projekt powstał z kilku istotnych pobudek:

 

Po pierwsze - czasy mamy dość nietypowe i trudne, w których o dobre wiadomości nie jest łatwo. Zalewają nas zewsząd złe, bolesne, czasem tragiczne informacje. Żyjemy w ciągłym stresie, strachu o jutro, oraz złości na wygląd sytuacji. Dodajmy sobie nieco uśmiechu, otuchy i wyślijmy w świat trochę pozytywnych wibracji.

 

Po drugie - odnoszę ostatnio takie wrażenie, że zbyt łatwo przychodzi nam mówienie ludziom złych rzeczy. Coś "wytknąć", skrytykować - bułka z masłem. Natomiast znacznie trudniej jest powiedzieć coś dobrego. Docenić, pochwalić, okazać uczucia - znacznie trudniej przechodzi przez gardło. Nie wiem dlaczego i czas najwyższy to zmienić.

 

Po trzecie - pogrążamy się w coraz większych kompleksach. Uważamy siebie za słabych, niewiele wartych. A z drugiej strony mamy żal do świata, że nikt nie dostrzega jak bardzo się staramy, marzymy o usłyszeniu od kogoś czegoś miłego. Tak po prostu. Bezinteresownie. Może by tak zacząć od siebie? Może powiesz kilka ciepłych słów bliskiej osobie i sprawisz, że poczuje się lepiej? A być może sam dzięki temu będziesz szczęśliwszy?

 

Właśnie dlatego tak wierzę w ten projekt. Bo uważam, że warto. Bo wiem, że zamiast bezmyślnie siedzieć i narzekać, można zacząć działać. Bo chcąc zmieniać świat, warto zacząć od siebie.

 

Jaki jest cel projektu?

Pozostawienie ludzi w lepszej kondycji niż w zastanej i w ten sposób aktywne rozpalanie pozytywnego światełka w innych.

Projekt służy temu, aby:

- poprawić własne samopoczucie,

- celowo zmienić czyjeś samopoczucie,

- zostawić kogoś w lepszej kondycji, niż się go spotkało,

- powiedzieć coś pozytywnego, budującego komuś bliskiemu,

- przełamać złą passę,

- łatwo i szybko poczuć dobrą, pozytywną energię,

- przestać myśleć i zamartwiać się,

- współtworzyć ze mną rozdział książki, która ma służyć budzeniu dobra i optymizmu.

 

Na czym ma polega ten projekt?

1. Pomyśl o ludziach, których lubisz.

 

2. Wybierz jedną osobę.

 

3. Napisz do niej o tym, co w niej lubisz. Przypomnij tej osobie konkretne sytuacje, w której udowodniła, że jest życzliwa, ciepła, mądra, zabawna, ma dobry gust itd. Nie ma znaczenia jak ją poinformujesz.

 

Oto jak może wyglądać taka wiadomość: Cześć Kochana, oj jak dawno się nie widziałyśmy. Tęsknie za Tobą. Wiesz, lubię w Tobie to, że masz w sobie tyle pozytywnej energii, mądrości i spokoju. Jesteś taka pomysłowa! Pamiętasz jak przed imprezą na Sylwestra pomogłaś mi dobrać biżuterię? To był przebłysk geniuszu. Naprawdę! A co u Ciebie?

 

4. Poinformuj mnie w komentarzu pod tym blogowym wpisem, że napisałaś lub napisałeś do ukochanej osoby, np. “Napisałam!”, “Zrobione!”, „Ja też!”.

 

 

A dla chętnych - BONUS: Wybrane przeze mnie Wasze historie, dołączę do książki, którą właśnie piszę!

 

  1. Najpierw opisz:

- do kogo napisałeś i o czym,

- co potem się stało, to znaczy czy zauważyłeś pozytywne zmiany wokół siebie, w samopoczuciu, a może coś się naprawiło w Twoim życiu?

- jakie zauważyłeś w sobie skutki pozostawiania kogoś w lepszej kondycji, niż ją zastałeś.

 

  1. A następnie wyślij tę historię do mnie:

- e-mailem ula@takajakty.pl, lub

- wyślij wiadomość do strony na Facebooku: https://www.facebook.com/UlatakajakTy/

 

Projekt trwa do końca grudnia!!!
Nie zwlekajcie!!! :-D

 

W czasach, gdy z każdej strony zalewani jesteśmy negatywnymi informacjami, warto samemu być światełkiem, które rozpala pozytywne sytuacje. Bądź takim światełkiem.

 

Lubię w Tobie to, że.... :)

02 grudnia 2020

Ostatnie posty na blogu

WITAJ U ULI WUJCIÓW

BLOG

KONTAKT

FACEBOOK

POZNAJMY SIĘ

JAK POMAGAM

MENU
Copywright 2020 | Ula Wujciów
Designed by Loobinoo

Polityka prywatności